Treningi na ten tydzień 11-15/05

Treningi na ten tydzień 11-15/05

May 11, 2020

Witam z uwagi na brak informacji z OSiR, musimy sobie poradzić w tym tygodniu następująco:

wtorek grupa Orlika 2010 boisko orlik SP.4 i tak
12.00-12.45 skład: Sumiński, Bejger Szymon i Paweł, Masternak, Andrzejewski, Borowiak
13.00-13.45 skład: Rogulski, Boczkaja, Rygielski, Szyszka, Sonnak, Uss
 
wtorek grupa Młodzika 2008 boisko Orlik SP.1
18.00-18.45 skład: Boczkaja, Stępniewski, Malec, Waszkowski, Arunsi, Rejent
19.00-19.45 skład : Górczyński, Dąbrowski, Machowski, Prońko, Różański, Wasilewski
 
środa grupa Orlika 2009 boisko SP.4
12.00-12.45 skład : Zieliński, Ławniczak, Zientek, Szczuryk, Łata, Falarz
13.00-13.45 skład : Ambryszewski, Batliński, Meller, Kubicki, Kowalski, Zboracki
 
środa grupa Trampkarza boisko orlik SP.1
18.00-18.45 skład :  Milewicz, Borowiak, Walentowicz, Drypczewski, Machowski, Szafkowski
19.00-19.45 skład : Gotówka, Nikita, Bednarek, Chmara, Żerebiec, Ważny
 
czwartek grupa Orlika 2010 boisko Orlik SP.4
12.00-12.45 skład : Sumiński, Bejger Szymon i Paweł, Andrzejewski, Masternak, Borowiak Szymon
13.00-13.45 skład : Rogulski, Boczkaja, Rygielski, Szyszka, Sonnak, Uss
 
piątek Orlik 2009 boisko Orlik SP.4
12.00-12.45 skład : Zieliński, Ławniczak, Zientek, Szczuryk, Łata, Falarz
13.00-13.45 skład ; Ambryszewski ,Batliński ,Meller ,Kubicki ,Kowalski ,Zboracki
 
piątek grupa Młodzika 2008 boisko Orlik SP.1
17.00-17.45 skład : Boczkaja, Stępniewski, Malec, Waszkowski, Arunsi, Rejent
18.00-18.45 skład : Górczyński, Dąbrowski, Machowski, Prońko, Różański, Wasilewski
 
Jeżeli ktoś nie może poproszę o smsa.
 
pozdro Robert
wtorek grupa Orlika 2010 boisko orlik sp.4 i tak
12.00-12.45 skład ;Sumiński ,Bejger szymon i Paweł ,Masternak ,Andrzejewski ,Borowiak
13.00-13.45 skład; Rogulski ,Boczkaja ,Rygielski ,Szyszka ,Sonnak ,Uss
 
wtorek grupa Młodzika 2008 boisko Orlik sp.1
18.00-18.45 skład;Boczkaja ,Stępniewski ,Malec ,Waszkowski ,Arunsi ,Rejent
19.00-19.45 skład ; Górczyński ,Dąbrowski ,Machowski ,Prońko ,Różański ,Wasilewski
 
środa grupa Orlika 2009 boisko sp.4
12.00-12.45 skład ;Zieliński ,Ławniczak ,Zientek ,Szczuryk ,Łata ,Falarz
13.00-13.45 skład ;Ambryszewski ,Batliński ,Meller ,Kubicki ,Kowalski ,Zboracki
 
środa grupa Trampkarza boisko orlik sp.1
18.00-18.45 skład ;Milewicz ,Borowiak ,Walentowicz ,Drypczewski ,Machowski ,Szafkowski
19.00-19.45 skład ; Gotówka ,Nikita ,Bednarek ,Chmara ,Żerebiec ,Ważny
 
czwartek grupa Orlika 2010 boisko Orlik sp.4
12.00-12.45 skład ;Sumiński ,Bejger Szymon i Paweł ,Andrzejewski ,Masternak ,Borowiak Szymon
13.00-13.45 skład ;Rogulski ,Boczkaja ,Rygielski ,Szyszka ,Sonnak ,Uss
 
piątek Orlik 2009 boisko Orlik sp.4
12.00-12.45 skład ;Zieliński ,Ławniczak ,Zientek ,Szczuryk ,Łata ,Falarz
13.00-13.45 skład ; Ambryszewski ,Batliński ,Meller ,Kubicki ,Kowalski ,Zboracki
 
piątek grupa Młodzika 2008 boisko Orlik sp.1
17.00-17.45 skład ;Boczkaja ,Stępniewski ,Malec ,Waszkowski ,Arunsi ,Rejent
18.00-18.45 skład ;Górczyński ,Dąbrowski ,Machowski ,Prońko ,Różański ,Wasilewski
 
Jeżeli ktoś nie może poproszę o smsa .
pozdro robert
 
 
   zapisz 
 

Nasi sponsorzy i partnerzy

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image