Granie sobota 5 września

Sep 08, 2020

W sobotę mieliśmy sporo meczy.

Zaczęła grupa Żaka w Fordonie gdzie pokonała Chemik Bydgoszcz 7-0, drugi mecz z Wisełką Fordon przegrywamy 1-4, ostatni mecz wygrywamy z Wisełką Fordon II 4-0 ,Brawo.

Następne mecze to rywalizacja Orlika 2011. Nasze pociechy przyjechały na mecze w 6 (gramy 6+1, reszta rodziców podeszła do sprawy niepoważnie, nie będę winił dzieci. Na wysokości zadania stanęły ekipy Chemika i Victorii Niemcz których trenerzy zagrali także mniej o jednego Wielkie Dzięki.
Co do meczy Nasi zawodnicy walczyli, w każdym meczu zabrakło przysłowiowego szczęścia lub obycia .
Pierwszy mecz przegrywamy z Victorią 2-3, drugi z Chemikiem przegrywamy 4-5 oraz trzeci z Chemikiem II prowadząc 4-0, przegrywamy 4-5
Ale nie można odmówić walk, szczególnie Martyna była po za zasięgiem innych ekip.

Odsłona meczy Orlika 2010 to bardzo fajne mecze. Spotkaliśmy się z Zawisza Bydgoszcz, którą pokonujemy 4-1, następny mecz gramy z JACademy II, gra wyrównana do ostatniej minuty i bęc, tracimy bramkę, przegrywamy 0-1. Ostatni mecz to również walka o każdy metr boiska  przegrywając 2-3, w ostatniej minucie Janek szczupakiem zdobywa bramkę na wagę remisu, remisujemy 3-3, Brawa za Walkę.

Na koniec zostawiłem sobie ekipę Młodzika. Z relacji wiem że Nasi chłopcy byli srogo wystraszeni zespołem Zawiszy ???? MIELI POWIĄZANE NOGI, ZERO STRZAŁÓW NA BRAMKĘ PRZECIWNIKA , ale jak można przegrać 0-16 ???? NIE WIEM