Relacja z rozgrywek 3/4pażdziernika

Oct 07, 2020

W miniony weekend graliśmy ligę K-PZPN.

Zaczęliśmy w sobotę ekipą Żaka, która grała w Dąbrowie Chełmińskiej.

Nasze najmłodsze pociechy pokazały kto jest Najlepszy, wygrywamy z BKS Bydgoszcz 5-1, drugi mecz z Dąbrową to także wygrana 2-0, zabawa i chęć do gry napawa Mnie optymizmem tej ekipy.

Z Dąbrowy pojechałem na spotkanie ekipy Orlika 2011 do Brzozy. Pierwszy mecz z Gryfem Sicienko wygrywamy solidnie 7-1, drugi mecz z KS Brzoza to mała męczarnia ale wygrywamy 2-0, trzeci mecz z Gwiazdą Bydgoszcz to już niepotrzebne stracone bramki. Przy wyniku 1-3 doprowadzamy do remisu, póżniej się posypało i przegrywamy 3-7, szkoda ale zabrakło skupienia.

A do Sicienka pojechała ekipa Trampkarza. Z relacji wiem że prowadzili 2-0 a póżniej się posypało, przegrywamy 2-6, nie wiem czym jest to spowodowane ale ogarnę to w najbliższym meczu.

Niedziela 4 pażdziernika to mecz z rana Orlika 2010. Nasza ekipa powalczyła, pierwszy mecz z Chemikiem wygrywamy 6-1, drugi mecz z Akademią Reissa również wygrana 5-0, trzeci mecz mamy w gratisie ponieważ Dąb Potulice nie dojechał. Mamy 9 punktów, ekipa zasługuje na pochwałe, Brawooo.

Po tym meczu meldujemy się na boiskach Chemika gdzie ekipa Młodzika 2008/09 gra z Gospodarzem Chemikiem Bydgoszcz. Pierwsza połowa wyrównana, Nasi zawodnicy nie potrafią trafić w światło bramki, sytuacji dużo, bramek zero. Druga połowa to już mały dramat, dostajemy trzy bramki nie wiadomo z czego, tracimy chęci i waleczność o skuteczności nie wspomnę, ostatecznie przegrywamy 0-3.